Wesela w Sheraton Warsaw Hotel

Ul. B. Prusa 2  •  00-493 Warszawa  •  PL  •  Telefon: ‎(48)(22) 450 6100
Kontakt: Weronika Kubiak , weronika.kubiak@sheraton.com, Wedding Specialist, ‎+48 22 450 6910
Język

Perfekcyjnie Przygotowane Wesele

Wesele to ogromne przeżycie zarówno dla młodej pary jak i jej gości. Pozwól nam towarzyszyć Wam w tym szczególnym dniu i zadbać o jego najmniejszy szczegół. W hotelu Sheraton w Warszawie zorganizujemy, w zależności od Waszych potrzeb, przyjęcie dla nawet 350 osób lub kameralny poczęstunek dla 60 gości. Szef kuchni oraz nasz mistrz cukiernictwa przygotują dla Was
i Waszych gości niezapomniane doznanie kulinarne.

O wyjątkową atmosferę Waszej uroczystości zadbają nasi styliści, którzy przystroją salę balową i stoły weselne pięknymi dekoracjami
z kwiatów. Dodatkowo pomożemy również
w zaaranżowaniu zespołu muzycznego oraz limuzyny. Dołożymy wszelkich starań, aby każdy element był spełniał Wasze najwyższe oczekiwania, potwierdzając, że życie jest lepsze, gdy można je z kimś dzielić. 

Wasze Weselne Menu

Naszym gościom proponujemy wyjątkowe menu weselne przygotowane przez naszego szefa kuchni. To będzie pawdziwa uczta dla oczu i podniebienia.

Wesele w Plenerze

z Sheraton Catering Service

Z wielką przyjemnością zorganizujemy wesele Państwa marzeń w dowolnym, wybranym przez Młodą Parę miejscu: w domu, ogrodzie, na plaży, w namiocie i każdej innej lokalizacji. Zespół Sheraton Catering Service ma wieloletnie doświadczenie w organizacji przyjęć weselnych w każdym zakątku Polski.

W naszej ofercie znajdą Państwo wybór menu serwowanego i bufetowego, składającego się z potraw polskich i międzynarodowych. Pracownicy Sheraton Catering Service udzielą Państwu wielu cennych wskazówek dotyczących skomponowania odpowiedniego menu, uwzględniając specjalne preferencje Młodej Pary oraz życzenia gości.

Podróż Poślubna ze Starwood

Wasza przygoda dopiero się zaczyna. Teraz możecie zadecydować, w którym z najpiękniejszych zakątków świata chcecie spędzić Wasz miesiąc miodowy. 

Dzięki sieci Starwood możecie wybierać spośród ponad 1000 hoteli na całym świecie.

Wybierz hotel na miesiąc miodowy >